Guo Chengzhan، دبیر کمیته حزب و رئیس انجمن صنعت حفاظت از محیط زیست چین برای تحقیق و راهنمایی از Wayeal بازدید کرد.

August 3, 2022
آخرین اخبار شرکت Guo Chengzhan، دبیر کمیته حزب و رئیس انجمن صنعت حفاظت از محیط زیست چین برای تحقیق و راهنمایی از Wayeal بازدید کرد.

گوا چنگژان، دبیر کمیته حزب و رئیس انجمن صنعت حفاظت از محیط زیست چینبرای تحقیق و راهنمایی از Wayeal بازدید کرد

 

 

در 27 ژوئیه، Guo Chengzhan، دبیر کمیته حزب و رئیس انجمن صنعت حفاظت از محیط زیست چین (CEPIA) و هیئتش برای تحقیق و گفتگو برای درک وضعیت فعلی شرکت و گوش دادن به خواسته ها و پیشنهادات از Wayeal بازدید کردند.

 

در این سمینار، Wayeal توسعه شرکت، دستاوردهای تحقیقات علمی و برنامه توسعه آینده را گزارش کرد.Wayeal با "برنامه پنج ساله چهاردهم" ملی و هدف "دو کربن" به طور فعال به نیازهای کشور و شرکت ها پاسخ می دهد و "راه حل یکپارچه دو کربنه هوش دیجیتال"، "ذرات ریز - راه حل کنترل هم افزایی ازن" را راه اندازی می کند. و همچنین راهکارهای جامع در سناریوهای مختلف مانند پایش محیط هوا، پایش آنلاین کیفیت آب، پایش منبع آلودگی ثابت و پایش اضطراری.

 

در طی این مبادله، رئیس جمهور گوو چنگژان بر قدرت تحقیق و توسعه و دستاوردهای تحقیقات علمی Wayeal تاکید کرد و از عزم آن برای اهمیت دادن به تحقیق و توسعه مستقل و نوآوری های تکنولوژیکی در 20 سال گذشته و اصرار بر "فراموش نکردن نیت اصلی و جایگزینی واردات" بسیار تمجید کرد. .وی همچنین گفت: با توسعه کیفی صنعت حفاظت از محیط زیست و محیط زیست، استقرار سامانه پایش و نظارت اکولوژیکی و زیست محیطی آرام آرام از «دفاع انسانی» به «دفاع فناوری» تغییر خواهد کرد.او امیدوار است که Wayeal تکنولوژی روز دنیا را هدف قرار دهد، نقشی پیشرو در صنعت ایفا کند، به نوآوری های علمی و فناوری پایبند باشد و کمک بیشتری به بومی سازی ابزارها و تجهیزات نظارت بر محیط زیست پیشرفته داشته باشد.

پس از جلسه، آقای Zang Mu، رئیس Wayeal، رئیس جمهور Guo Chengzhan و حزبش را به بازدید از سالن نمایشگاه، آزمایشگاه تحقیق و توسعه و کارگاه تولید Wayeal برد.